O nas

Sped Trade jest częścią Grupy Sudnik i jest zgranym zespołem, który dzięki swoim pasjom i zainteresowaniom tworzy jedność. Nasze doświadczeni i zaangażowanie daje możliwość dążenia do sukcesu. Dzięki szybkiemu reagowaniu podejmujemy szybkie decyzję, aby być wszędzie na czas, a czas, to pieniądz.

Zespół osób, który z nami współpracuję mieści się praktycznie w każdym zakątku Polski, dzięki temu jesteśmy szybko podjąć działania i szybko zareagować. Zajmujemy się organizacją przewozu ładunków, w relacjach krajowych i międzynarodowych w transporcie kolejowym ale też i drogowym, przeładunkiem towarów w poorcie przeładunkowym ( Małaszewicze), wynajęciem wagonów, kontenerów itd… W branży TSL funkcjonujemy od 2007 roku, zyskując sobie u naszych kontrahentów renomę stabilnego i wiarygodnego partnera.
Organizujemy ekspresowy transport ładunków całopojazdowych oraz częściowych w ramach idei “door to door” po konkurencyjnych cenach.
Bazując na naszym długoletnim doświadczeniu spedycyjnym oraz szerokim rozeznaniu branży transportowej, zapewniamy naszym klientom optymalne rozwiązania, gwarantując wysoką jakość świadczonych usług. Pewność dostaw, ich punktualność oraz stały kontakt podczas całego procesu realizacji zleceń to nasze priorytety w dziedzinie transportu.
Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów stale zwiększamy nasz potencjał przewozowy. Dysponujemy obecnie obszerną bazą rzetelnych i sprawdzonych przewoźników posiadających różnorodny tabor samochodowy – zestawy oplandekowane, wywrotki do przewozu materiałów sypkich, izotermy, zestawy chłodnicze oraz przystosowane do przewozu kontenerów, ponadto mamy wiele usług kolejowych, morskich, lotniczych, wynajmu.
Do tego współpraca z wieloma punktami przeładunkowymi daje nam ogromne możliwości.

Zapraszamy do współpracy

Sped Trade